Szkoła Podstawowa w Starej Wojskiej  

 

O nas
Rekrutacja
Z życia szkoły
Archiwum
Kalendarz

Rok szkolny 2008/2009

 

 

· Izabela Matysiak, Dorota Kobyłecka – I miejsce w Mistrzostwach Gminy w tenisie
                                                            stołowym w ”Gimnazjadzie” Szkolnej

- III miejsce w Powiatowej „Gimnazjadzie” Szkolnej w tenisie stołowym

· Izabela Matysiak – I miejsce w Mistrzostwach Powiatu LZS w tenisie stołowym

- II miejsce w XIV Grand Prix Skierniewic w tenisie stołowym amatorów na szczeblu rejonu

· Dorota Kobyłecka – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu LZS w tenisie stołowym

· Mariusz Rochalski, Arkadiusz Grochala, Szymon Kowalczyk, Agnieszka Kobyłecka,

- I miejsce w Mistrzostwach Gminy w „Gimnazjadzie” Szkolnej w szachach

- II miejsce w Powiatowej „Gimnazjadzie” Szkolnej w szachach drużynowych

· Tomasz Kolus, Paweł Sujka, Bartosz Słodki

– II miejsce w Mistrzostwach Gminy w Igrzyskach Młodzieży
Szkolnej w tenisie stołowym.

· W Powiatowych Jesiennych Masowych Biegach Przełajowych:

- Żaneta Adamczyk – VII miejsce na dys. 1000m

- Bartosz Słodki – VII miejsce na dys. 1500m

- Tomasz Kolus – IX miejsce na dys. 1500m

· W Mistrzostwach Powiatu Rawskiego LZS w Indywidualnych Biegach Przełajowych:

- Sylwia Adamczyk - VII miejsce na dys. 600m

- Żaneta Adamczyk – IV miejsce na dys. 1500m

- Martyna Skibińska – X miejsce na dys. 1500m 

· W XVII Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków w Bielicach:

- Żaneta Adamczyk –IV miejsce

- Karolina Skibińska – XIII miejsce

- Martyna Skibińska – XIV miejsce

- Tomasz Kolus – XV miejsce

- Paulina Guzek – XX miejsce

- Zuzanna Guzek XXI miejsce.

 

Osiągnięcia Żanety Adamczyk:

- III miejsce w III Regionalnych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych w Osuchowie

- III miejsce w XIV Wiosennych Powiatowych Biegach Przełajowych w Osuchowie

- V miejsce w Wiosennych Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego

- IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Rawskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

- IV miejsce w XVII Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków w Bielicach

- IV miejsce w XIII Żoliborskim Biegu Mikołajkowym

- III miejsce w Jesiennym Biegu Przełajowym z okazji Dnia Niepodległości w Myślakowicach

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )