Szkoła Podstawowa w Starej Wojskiej  

 

O nas
Rekrutacja
Z życia szkoły
Archiwum
Kalendarz

Rok szkolny 2009/2010

 

 

KONKURSY

 

Na szczeblu gminnym: I m. – konkurs ortograficzny,

   I m. – konkurs wiedzy przyrodniczej

   II i III m. – w konkursie plastycznym

   wyróżnienie – w konkursie recytatorskim

 

Na szczeblu powiatowym: I m. i 2 wyróżnienia – w konkursie plastycznym

   I m. i wyróżnienie – w konkursie ,, Kultywujemy  tradycje świąteczne -
                                                             kartka  bożonarodzeniowa‘’

  II m. i wyróżnienie – w konkursie poetyckim

 

Na szczeblu rejonowym: II m. – w konkursie poetyckim diecezjalnym
    V m. – Olimpiada wiedzy religijnej (finał – Karolina   Dziurdzia)

 

ZAWODY SPORTOWE

 

Na szczeblu gminnym:

· I m. chłopców kl. IV-VI w tenisie stołowym

· III m. dziewcząt kl. IV-VI w tenisie stołowym

· II m. dziewcząt i chłopców kl. IV-VI w ,, Piłkarskich Szóstkach ‘’

· III m. dziewcząt i chłopców kl. IV-VI w czwórboju lekkoatletycznym

· I m. w drużynowych szachach kl. I-III gimnazjum

· II m. dziewcząt i chłopców kl. I-III gimnazjum w tenisie stołowym

 -   o Puchar Wójta Gminy w tenisie stołowym szkół podstawowych

  II m. Paweł Sujka

  IV m. Tomasz Kolus

 o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w tenisie   stołowym szkół gimnazjalnych

  I m. Dominika Kobyłecka

  II m. Mateusz Pachnicki

  III m. Daria Fastyn

  III m. Szymon Sujka

 W łącznej punktacji szkół uczniowie gimnazjum zajęli I miejsce   i zdobyli puchar.

 

Na szczeblu powiatu:

· IV m. w drużynowych szachach kl. I-III gimnazjum

· V-VI m. chłopców kl. IV-VI w ,,Piłkarskich Szóstkach”

· I m. Żanety Adamczyk w ,,Powiatowej Gimnazjadzie’’ w Indywidualnych Biegach Przełajowych

               · II m. Żanety Adamczyk w Mistrzostwach Powiatu Rawskiego w Indywidualnych Biegach
Przełajowych

 

Na szczeblu rejonu:

· I m.  w XV Grand Prix Skierniewic w biegach

 

Na szczeblu wojewódzkim:

· VII m. Żanety Adamczyk w indywidualnych biegach  przełajowych

 

Na szczeblu ogólnopolskim w XVIII Biegach Młodych Olimpijczyków:

· III m. Żanety Adamczyk

· XIV m. Zuzanny Guzek

· XV m. Justyny Adamczyk

· XXIII m. Pauliny Guzek

· XXX m. Tomasza Kolusa


Indywidualne osiągnięcia uczennicy Żanety Adamczyk
poza kalendarzem SZS:

 

· I m. w Biegu o Puchar Sołectwa Katarzynów-Zygmuntów

· I m. w Mistrzostwach Teresinach w Biegach

· I m. w XXVI Tomaszewskim Biegu im. Bronisława Malinowskiego

· III m. w 50 Biegach Ulicznych Sieradza  

               · I m.w VII Minimaratonie Niepodległości o Puchar Wójta  Gminy  Lesznowola
                · 
III m. XIV Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych w  Wolborzu

· III m. w VI Światowym Dniu Biegania

· IV m. w Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych  LZS w Ełku 

                  · I m. w XXV Biegu Sylwestrowym
                 · 
III m. w Mistrzostwach Makroregionu Centralnego w Biegach Przełajowych w Końskie

· I m. w Wiosennych Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego

· I m.w IV Biegu Wdzięczności za Pontyfikat Ojca Świętego Jana Pawła II

· II m. w I Mitingu Lekkoatletycznym o Złotego Pelikana

· I m. Mistrzostwach Województwa Młodziczek w Biegu na 1000m z czasem 3.13

                 · I m. w XXVII Ogólnopolskich Biegach ,,Srebrne  Czółenko Włókniarskie"    

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )