Szkoła Podstawowa w Starej Wojskiej  

 

O nas
Rekrutacja
Z życia szkoły
Archiwum
Kalendarz

II Gminny Turniej Sołectw 14 - 16 lutego 2014

Zapraszamy na II Gminny Turniej Sołectw w Piłkę Siatkową 14-16 lutego 2013 który odbędzie się w sali gimnastycznej przy ZSO w Starej Wojskiej.

 

więcej informacji

Dzień pierwszy

Rozpoczęcie turnieju i pierwsze mecze.

 

 

lightbox  lightbox  lightbox  

 

lightbox  lightbox  lightbox

 

Wilkowice - Konopnica   2 : 0

set I -   20 : 13

set II -  20 : 10

Najlepiej punktujący - Arkadiusz Studniarek - Wilkowice

                                Marek Kaczorowski - Konopnica

 

Konopnica - Lutkówka   2 : 1

set I -   20 : 14

set II -  13 : 20

set III - 15 :8

Najlepiej punktujący - Marek Kaczorowski - Konopnica

                                Szymon Męcina - Lutkówka

 

Lutkówka - Wilkowice   0 : 2

set I -   4 : 20

set II - 12 : 20

Najlepiej punktujący - Piotr Milczarek - Wilkowice

                                Marek Guzek - Lutkówka

Dzień drugi

Kolejne mecze

 

lightbox  lightbox  lightbox

 

lightbox  lightbox  lightbox

 

Kurzeszyn - Wałowice   2 :1

set I    22 :20

set II   16 :20

set III  15 :2

Najlepiej punktujący - Kamil Kocik - Kurzeszyn

                                Damian Marcinkowski - Wałowice

 

Stara Wojska - Nowa Wojska   2 : 1

set I    15 :20

set II   20 : 9

set III  15 : 10

Najlepiej punktujący - Wiesław Badur - Stara Wojska

                                Paweł Czupryn - Nowa Wojska

 

Kurzeszyn - Nowa Wojska   2 : 0

set I    20 : 10

set II   20 : 6

Najlepiej punktujący - Kamil Kocik - Kurzeszyn

                                Paweł czupryn - Nowa Wojska

 

Stara Wojska - Wałowice   1 : 2

set I    20 : 22

set II   20 : 17

set III  13 : 15

Najlepiej punktujący - Rafał Nowak - Stara Wojska

                                Damian Marcinkowski - Wałowice

 

Kurzeszyn - Stara Wojska   2 : 0

set I    20 : 11

set II   20 : 17

Najlepiej punktujący - Kamil Kocik - Kurzeszyn

                                Rafał Nowak - Stara Wojska

 

Wałowice - Nowa Wojska   2 : 0

set I    20 : 15

set II   20 : 14

Najlepiej punktujący - Damian Marcinkowski - Wałowice

                                Paweł czupryn - Nowa Wojska

 

 

Dzień trzeci - finał

Ostatni dzień rozgrywek

 

lightbox  lightbox  lightbox

 

lightbox  lightbox  lightbox

 

Wilkowice - Wałowice   2 : 0

set I    20 : 16

set II   20 : 12

Najlepiej punktujący - Piotr Sujka - Wilkowice

                                Damian Marcinkowski - Wałowice

 

Kurzeszyn - Konopnica   2 : 0

set I    20 : 10

set II   20 : 11

Najlepiej punktujący - Kamil Kocik - Kurzeszyn

                                Damian Krupa - Konopnica

 

Mecz o III i IV miejsce Konopnica - Wałowice   0 : 2

set I    16 : 20

set II   10 : 20

Najlepiej punktujący - Mateusz Leszczyński - Konopnica

                                Damian Marcinkowski - Wałowice

 

Mecz o I i II miejsce Kurzeszyn - Wilkowice   0 : 2

set I    16 : 25

set II   17 : 25

Najlepiej punktujący - Kamil Kocik - Kurzeszyn

                                Piotr Sujka - Wilkowice

 

 

 

I miejsce - Wilkowice

II miejsce - Kurzeszyn

III miejsce - Wałowice

IV - Konopnica

 

   

 

  

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )