Szkoła Podstawowa w Starej Wojskiej

O nas
Rekrutacja
Z życia szkoły
Archiwum
Klauzula informacyjna

Informujemy, że Szkoła Podstawowa w Starej Wojskiej przetwarza dane osobowe w zakresie koniecznym do realizacji zadań szkoły wynikających z przepisów prawa oświatowego

 

więcej informacji

 

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Kalendarz

Warto odwiedzić
.
.
.
.

Darmowe strony edukacyjne

.

Matematyka innego wymiaru

.

MATEMATYKA

W PODSTAWÓWCE

.

Matematyczny portal edukacyjny MATMAG.pl to najbardziej rozbudowana polska platforma e-learningowa do nauki matematyki dla uczniów szkół podstawowych.

 

.
.
.

.

 

.

.

portal edukacyjny dla nauczycieli, uczniów, rodziców

.

Niniejsza witryna jest

budowana za pomocą

CMS "DRAGON"

AKTUALNE WYDARZENIA

2012/2013

 

 

Spis treści niniejszej strony
Zabawa choinkowo-karnawałowa

W ostatnią sobotę tegorocznego karnawału bawiliśmy się na szkolnej dyskotece karnawałowej.

Piękne dekoracje, dobra muzyka i doskonały humor gwarantowały świetną zabawę.

 

 

Był również słodki poczęstunek

 

 

Do szkoły zawitał nawet Mikołaj

 

 

zobacz zdjęcia

do góry

 

Halowa piłka nożna dziewcząt

18 stycznia odbył się w naszej szkole Powiatowy Turniej Szkół Wiejskich w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt.

 

 

Wyniki rozgrywek:

 

Grupa A

 

  szkoła  1  2  3  4 wynik punkty miejsce
1 Regnów  X 3:0 3:0 8:0  14:0     9      I
2 Sierzchowy 0:3  X 1:1 7:0   8:4     4     II
3 Stara Wojska 0:3 1:1  X 3:0   4:4     4    III
4 Cielądz 0:8 0:7 0:3  X  0:18     0    IV

 

Grupa B

 

  szkoła  1  2  3 wynik punkty miejsce
1 Kurzeszyn  X 2:1 0:3   2:4     3     II
2 Sadkowice 1:2  X 1:1   2:3     1    III
3 Lubania 3:0 1:1  X   4:1     4      I

 

Półfinał

 

  • Regnów - Kurzeszyn 4:1
  • Lubania - Sierzchowy 3:0

 

Finał

 

 

  • Regnów - Lubania 5:0

 

Zwycięskim drużynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 

zobacz zdjęcia 

 

do góry

 

Siatkarski Turniej Sołectw finał - dzień czwarty 13.01.2013

Wyniki dzisiejszych rozgrywek:

 

I mecz

Kurzeszyn - Konopnica 2:0

 

set I - 25:18

set II - 25:20

 

Najlepiej punktujący zawodnicy:

 

  • Paweł Królik - Kurzeszyn
  • Łukasz Chojecki - Konopnica

 

II mecz

Wilkowice - Kurzeszyn 1:2

 

set I - 18:25

set II - 26:24

set III - 9:15

 

Najlepiej punktujący zawodnicy:

 

  • Tomasz Kobyłecki - Wilkowice
  • Paweł Królik - Kurzeszyn

 

III mecz

Wilkowice - Konopnica 2:0

 

set I - 25:12

set II - 25:19

 

Najlepiej punktujący zawodnicy:

  

  • Tomasz Kobyłecki - Wilkowice
  • Łukasz Chojecki - Konopnica

 

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Paweł Królik z Kurzeszyna

 

 

W przerwach między meczami podziwiać można było popisy taneczne naszych uczniów.

 

 

 

Na zakończenie odbył się "mecz z przymrużeniem oka" pomiędzy reprezentacją Gminy a zwycięską drużyną z Kurzeszyna.

Wygrała oczywiście reprezentacja Gminy 2:1. 

 

 

zobacz więcej

do góry

Siatkarski Turniej Sołectw grupa C - dzień trzeci 12.01.2013

Wyniki dzisiejszych rozgrywek:

 

I mecz

Wilkowice - Stara Wojska 2:0

 

set I - 25:17

set II - 25:11

 

Najlepiej punktujący zawodnicy:

 

  • Tomasz Kobyłecki - Wikowice
  • Wiesław Badur - Stara Wojska

 

II mecz

Stara Wojska - Nowa Wojska 2:0

 

set I - 25:19

set II - 25:16

 

Najlepiej punktujący zawodnicy:

 

  • Wiesław Badur - Stara Wojska
  • Paweł Czupryn - Nowa Wojska

 

III mecz

Wilkowice - Nowa Wojska 2:0

 

set I - 25:17

set II - 25:16

 

Najlepiej punktujący zawodnicy:

  

  • Piotr Sujka - Wilkowice
  • Paweł Czupryn - Nowa Wojska

 

lightbox  lightbox

 

lightbox  lightbox

 

zobacz więcej

 

do góry

Siatkarski Turniej Sołectw grupa B - dzień drugi 06.01.2013

lightbox  lightbox

 

lightbox  lightbox

 

zobacz więcej

 

Wyniki dzisiejszych rozgrywek:

 

I mecz

Konopnica - Lutkówka 2:1

 

set I - 23:25

set II - 25:11

set III - 15:12

 

Najlepiej punktujący zawodnicy:

 

  • Jakub Chojecki - Konopnica
  • Marek Guzek - Lutkówka

 

II mecz

Huta Wałowska/Janolin - Lutkówka 1:2

 

set I - 25:14

set II - 9:27

set III - 9:15

 

Najlepiej punktujący zawodnicy:

 

  • Radosław Aleksandrowicz - Huta Wałowska/Janolin
  • Marek Guzek - Lutkówka

 

III mecz

Huta Wałowska/Janolin - Konopnica 0:2

 

set I - 13:25

set II - 16:25

 

Najlepiej punktujący zawodnicy:

  

  • Dariusz Męcina - Huta Wałowska/Janolin
  • Jakub Chojecki - Konopnica

 

do góry

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )