Szkoła Podstawowa w Starej Wojskiej

O nas
Rekrutacja
Z życia szkoły
Archiwum
Klauzula informacyjna

Informujemy, że Szkoła Podstawowa w Starej Wojskiej przetwarza dane osobowe w zakresie koniecznym do realizacji zadań szkoły wynikających z przepisów prawa oświatowego

 

więcej informacji

 

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Kalendarz

Warto odwiedzić
.
.
.
.

Darmowe strony edukacyjne

.

Matematyka innego wymiaru

.

MATEMATYKA

W PODSTAWÓWCE

.

Matematyczny portal edukacyjny MATMAG.pl to najbardziej rozbudowana polska platforma e-learningowa do nauki matematyki dla uczniów szkół podstawowych.

 

.
.
.

.

 

.

.

portal edukacyjny dla nauczycieli, uczniów, rodziców

.

Niniejsza witryna jest

budowana za pomocą

CMS "DRAGON"

AKTUALNE WYDARZENIA

2019/2020

 

 

Spis treści niniejszej strony
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

lightbox

 

2 września 2019 roku o godzinie 8.00 uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. 

Nasze spotkanie zaczęliśmy od odśpiewania Hymnu. Pani Dyrektor powitała wszystkich nauczycieli, uczniów oraz rodziców. Przekazała także życzenia na nowy rok szkolny od Ministra Edukacji Narodowej. Także Pan Wójt Michał Michalik złożył wszystkim serdeczne życzenia na nowy rok szkolny.

Pani Dyrektor przypomniała o 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Minutą ciszy uczciliśmy to wydarzenie.

Wspólnie z wychowawcami udaliśmy się do swoich klas.

 

Życzymy wszystkim nauczycielom i uczniom powodzenia w nowym roku szkolnym.

 

lightbox  lightbox

 

lightbox

do góry

Cyrk w naszej szkole

24 września nasza sala gimnastyczna zamieniła się arenę cyrkową. A to za sprawą grupy cyrkowej O'Bimbolando. Pokaz wszystkim bardzo się podobał. Wielu naszych kolegów także prezentowało swoje umiejętności. Kto wie, może kiedyś i my dołączymy do cyrku? :)

 

lightbox lightbox

lightbox lightbox

lightbox lightbox

do góry

Dzień Głośnego Czytania

Uczniowie klasy VIII wspólnie z Panią Marią Kucharską przygotowali dla wszystkich uczniów miłą niespodziankę na długiej przerwie. Z tej okazji odczytali fragmenty książek dla młodszych i starszych uczniów. Liczymy, że w ten sposób zachęcili wszystkich do sięgnięcia po interesujące pozycje z naszej biblioteki. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzień Edukacji Narodowej

14 października zgodnie z tradycją obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Jest to święto oświaty i szkolnictwa wyższego. Z tej okazji uczniowie klasy V pod kierunkiem wychowawcy Pani Anny Iwańskiej, przygotowali uroczystą akademię. Wiersze i piosenki wprawiły wszystkich w uroczysty nastrój. Piękne słowa piosenek wyraziły podziękowanie dla wszystkich nauczycieli za trud i serce wkładane w edukację. 

 

Był to również wyjątkowy dzień dla uczniów klasy pierwszej, którzy przy tej specjalnej okazji złożyli uroczyste ślubowanie. Przyrzekli być pilnymi uczniami i serdecznymi kolegami. Pani Dyrektor pasowała każdego na ucznia klasy pierwszej. Dla pozostałych uczniów "pierwszaki" przygotowały krótki występ przygotowany przez Panią Krystynę Dzikowską.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XIX Dzień Papieski

16 października, jak co roku, obchodzimy Dzień Papieski. W tym roku pod hasłem: "Wstańcie, chodźmy!". Z tej okazji klasa VI przygotowała krótki występ upamiętniający osobę Jana Pawła II. Przypomnieli wszystkim życiorys Karola Wojtyły, ale także zabawne anegdoty związane z Ojcem Świętym. Cała szkoła zaśpiewała "Barkę".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )