Szkoła Podstawowa w Starej Wojskiej

O nas
Materiały dla ucznia-Nauczanie Zdalne
Rekrutacja
Z życia szkoły
Archiwum
Klauzula informacyjna

Informujemy, że Szkoła Podstawowa w Starej Wojskiej przetwarza dane osobowe w zakresie koniecznym do realizacji zadań szkoły wynikających z przepisów prawa oświatowego

 

więcej informacji

 

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Kalendarz

Warto odwiedzić
.
.
.
.

Darmowe strony edukacyjne

.

Matematyka innego wymiaru

.

MATEMATYKA

W PODSTAWÓWCE

.

Matematyczny portal edukacyjny MATMAG.pl to najbardziej rozbudowana polska platforma e-learningowa do nauki matematyki dla uczniów szkół podstawowych.

 

.
.
.

.

 

.

.

portal edukacyjny dla nauczycieli, uczniów, rodziców

.

Niniejsza witryna jest

budowana za pomocą

CMS "DRAGON"

24 sierpnia 2003r.

Image38

 

 

V Powiatowe Dożynki "Stara Wojska 2003" były uroczystością o bardzo szerokim zasięgu zorganizowanym wspólnie z powiatem i naszą gminą. Gośćmi zaproszonymi na tę uroczystość, która w całości odbyła się na terenie naszej szkoły, byli mieszkańcy naszego powiatu i przyległych miejscowości gm. Głuchów w powiecie skierniewickim. W uroczystościach udział wzięły władze powiatu, gmin, przedstawiciele województwa i marszałek Sejmu.
Przygotowana przez naszych uczniów na podstawie opracowanego przez nauczycieli scenariusza, część artystyczna i śpiewane przez nich piosenki wywoływały u zebranych na boisku ogromny aplauz. Cały wystrój przygotowany został przez mieszkańców Wojskiej, nauczycieli, pracowników obsługi i uczniów naszej szkoły.
Po części oficjalnej, konkursie na najładniejszy wieniec dożynkowy i występach uczniów i zespołów ludowych odbyła się zabawa taneczna.

 

zobacz zdjęcia

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )