Szkoła Podstawowa w Starej Wojskiej

O nas
Materiały dla ucznia-Nauczanie Zdalne
Rekrutacja
Z życia szkoły
Archiwum
Klauzula informacyjna

Informujemy, że Szkoła Podstawowa w Starej Wojskiej przetwarza dane osobowe w zakresie koniecznym do realizacji zadań szkoły wynikających z przepisów prawa oświatowego

 

więcej informacji

 

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Kalendarz

Warto odwiedzić
.
.
.
.

Darmowe strony edukacyjne

.

Matematyka innego wymiaru

.

MATEMATYKA

W PODSTAWÓWCE

.

Matematyczny portal edukacyjny MATMAG.pl to najbardziej rozbudowana polska platforma e-learningowa do nauki matematyki dla uczniów szkół podstawowych.

 

.
.
.

.

 

.

.

portal edukacyjny dla nauczycieli, uczniów, rodziców

.

Niniejsza witryna jest

budowana za pomocą

CMS "DRAGON"

Grupa II - Bohaterowie naszych ulubionych baśni

Plan pracy grupy

25.01.2013

Dziś odbyło się spotkanie naszej grupy.

Przygotowałyśmy krzyżówki i część rebusów.

Po przeniesieniu krzyżówek na komputer i przedstawieniu ich graficznie będziemy mogły je wstawić na stronę szkoły, mam nadzieję, że w nadchodzącym tygodniu. Wspólna z grupą I akcja z rebusami i czytaniem baśni powoli zmierza ku ostatecznemu celowi. Jeszcze pomyślimy nad kilkoma rzeczami. Myślę jednak, że pójdzie nam dobrze i jakoś się uda.

Nieobecnej na spotkaniu Domi życzymy powrotu do zdrowia. : )

Krzyżówki

Oto nasze krzyżówki.

Zachęcamy do pobrania i rozwiązania.

 

opis dokumentutypdata

krzyżówki

pdf06-02-2013[ Pobierz ]
430 kB
06.03.2013

Na dzisiejszym spotkaniu napisałyśmy regulamin ogólnoszkolnego konkursu plastycznego "Moja ulubiona baśniowa postać".

Po wydrukowaniu regulaminów konkurs ogłosimy w klasach. Zostanie on również zamieszczony w zakładce komunikaty na stronie naszej szkoły.

Pozostaje nam tylko oczekiwać na prace. : )

.

Jak można zauważyć część członków naszej grupy na swoich stronach dodała posty na temat dotychczasowych działań na rzecz grupy. Oczywiście wkład każdego z nas był większy, gdyż większość prac wykonujemy wspólnie, a decyzje zawsze podejmujemy razem. : )

20.03.2013

Konkurs plastyczny pt. "Moja ulubiona baśniowa postać" ogłoszony w klasach. Regulamin znajdziecie również na witrynie szkolnej w zakładce KOMUNIKATY. 

Czekamy na Wasze prace! ; )

.

W czwartek - 18 kwietnia, odbyła się nasza akcja "Spotkanie z bajką", której głównym celem było przeczytanie uczniom młodszych klas popularnych i znanych im dobrze baśni. Tym zajęła się grupa I. Beata Kobyłecka (III gimnazjum) i Weronika Dąbrowska (kl. 6) przedstawiły dzieciakom bajki.

Następnie wszystkie dziewczyny z naszej grupy urządziły pogadankę na temat ich ulubionych bohaterów z bajek, filmów animowanych i baśni. Zapytałyśmy również, o czym były przeczytane im przez nas utwory oraz pobawiłyśmy się z nimi w "Bajkową Zgaduj- Zgadulę" zadając im rymowane zagadki związane z popularnymi bajkami.

Nasi młodsi koledzy i koleżanki chętnie z nami współpracowali. Wiedzą dużo o bajkach i baśniach, czym nas pozytywnie zaskoczyli.

Spotkanie z dzieciakami udane! : )

.

Zdjęcia z naszego "Spotkania z bajką" możecie zobaczyć tu. ----> KLIK

.

W piątek 17 maja odbyło się spotkanie całej naszej klasy. Zarówno grupa pierwsza jak i druga chętnie razem współpracowały.

Zaczęliśmy robić prezentację końcową, w której zawarliśmy informacje podsumowujące cały nasz projekt oraz ogólne wiadomości o popularnych baśniach, bajkach i telewizyjnych serialach animowanych. Musimy zrobić jeszcze kilka spotkań i z pewnością uporamy się z podsumowaniem projektu do końca tego miesiąca.
 : )

Komentarze internautów
admin 08.01.2013 20:06
Plan ciekawy.
Życzę powodzenia w jego realizacji.
admin 07.02.2013 15:34
W rozwiązywanie krzyżówek sama się z przyjemnością pobawiłam.
Dodaj swój komentarz (maksymalnie 4000 znaków)
Nick:
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )