Szkoła Podstawowa w Starej Wojskiej

O nas
Materiały dla ucznia-Nauczanie Zdalne
Rekrutacja
Z życia szkoły
Archiwum
Klauzula informacyjna

Informujemy, że Szkoła Podstawowa w Starej Wojskiej przetwarza dane osobowe w zakresie koniecznym do realizacji zadań szkoły wynikających z przepisów prawa oświatowego

 

więcej informacji

 

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

Kalendarz

Warto odwiedzić
.
.
.
.

Darmowe strony edukacyjne

.

Matematyka innego wymiaru

.

MATEMATYKA

W PODSTAWÓWCE

.

Matematyczny portal edukacyjny MATMAG.pl to najbardziej rozbudowana polska platforma e-learningowa do nauki matematyki dla uczniów szkół podstawowych.

 

.
.
.

.

 

.

.

portal edukacyjny dla nauczycieli, uczniów, rodziców

.

Niniejsza witryna jest

budowana za pomocą

CMS "DRAGON"

Od października 2018 do marca 2019r. w naszej szkole realizowany był projekt "Kod do przyszłości" z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klas I - III uczyli się programowania na zajęciach robotyki, które wprowadzały je w świat nauki i nowoczesnych technologii. 

Uczniowie zamieniali się w naukowców budując z klocków Lego WeDo, programując i ożywiając swoje roboty  za pomocą aplikacji Scratch. Dzieci zdobywały w praktyce wiedzę i umiejętności z różnych dziecin nauki: matematyki, fizyki, informatyki, automatyki. Zajęcia miały na celu rozwijanie tych uzdolnień oraz kształtowanie umiejętności współpracy podczas wspólnych działań.

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )